good wood

Już kilka razy na blogu podawałam definicję mojej zabawki idealnej – ponadczasowa, wytrzymała, dobrze wykonana oraz odpowiednia dla dzieci w każdym wieku. Jak dotąd trafiłam na kilka takich zabawek (możecie je znaleźć na blogu) 🙂

Naszym najnowszym odkryciem są drewniane zabawki Good Wood. Chociaż nie wiem, czy słowo 'zabawki’ jest tutaj dobrym słowem. Ale po kolei. Dlaczego wybraliśmy Good Wood? Bo to oni są pionierami – jako pierwsi wprowadzili do oferty akcesoria takie jak drabinki/ zjeżdżalnie do bujaka. Po drugie – jakość wykonania i design zadowoli nawet najbardziej wymagającego estetę. No i po trzecie – wiem, że produkty Good Wood są bezpiecznie, wytrzymałe i trwałe na maxa.

Nasz zestaw składa się z bujaka i drabinki, która może również pełnić funkcję zjeżdżalni. Wszystkie trzy dziewczyny uwielbiają i korzystają z nich w różny sposób.

Co więcej – zestaw można powiększać. Można dokupić drugą drabinkę, czy nawet blat i stołek i korzystać z bujaka jako stolika!

Mia uwielbia się bujać, więc w jej przypadku sam bujak jest spoko, chociaż wspinanie się też opanowała do perfekcji 😉

Super jest też to, że dziewczyny mogą razem spędzać czas na bujaku. Mają przy tym extra zabawę, a przy okazji ćwiczą motorykę dużą 🙂

I powiem szczerze – z tym wpisem trochę się ociągałam. Byłam pewna, że bujak po jakimś czasie pójdzie w odstawkę, przebiją go inne zabawki. A tu niespodzianka – jest w codziennym użyciu. Dziewczyny go uwielbiają. I myślę, że każde dziecko go pokocha. Więc jeśli szukacie czegoś, szczególnie teraz na jesienne i zimowe dłuuugie wieczory, to mogę z czystym sumieniem polecić. My zdecydowanie wypróbujemy również inne propozycje od Good Wood (pierwsze w planach mam tablice grafomotoryczne). Ale Good Wood to nie tylko produkty. To również pomysły na radośc! Na TEJ stronie znajdziecie przykłady kreatywnych zabaw, ćwiczenia motoryczne do wydrukowania i mnóstwo inspiracji. No to have fun!

bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam