wprawka Mii: wózek i fotelik – pierwsze wrażenia

 

Dostaję często pytania o nasze wybory wózkowo – fotelikowe. W związku z czym postanowiłam stworzyć taki mini wpis z produktami, które wybraliśmy oraz pierwszymi wrażeniami.

Jeśli chodzi o wózek, to nie miałam większego problemu. Wiedziałam, że chce pozostać przy marce, która była niezawodna kiedy Mila jeździła jeszcze w wózku, czyli Easywalker.

Wybór padł na model Harvey2, który najbardziej spodobał mi się jeśli chodzi o wygląd. Największym problemem był wybór koloru. Mocno wahałam się pomiędzy odcieniem Desert Pink, a Onyx Black w wersji premium. I to detale z tej wersji przeważyły szalę. Pikowania materiału, rączka i pałąk z ekoskóry, zamykany kosz pod wózkiem, super materiał od wewnątrz budki to było coś, co mnie ostatecznie przekonało. Do tego w zestawie znajduje się folia przeciwdeszczowa oraz adapter wysokości gondoli, dzięki któremu wysokość będzie odpowiednia dla każdego.

Nie miałam okazji jeszcze w nim nikogo wozić, ale pierwsze wrażenia po przejechaniu kilkudziesięciu metrów 'na sucho’ są rewelacyjne! Wózek mega łatwo się prowadzi i jest bardzo zwrotny. Więcej na temat prowadzenia będę mogła powiedzieć po bardziej dokładnych testach 😉

 

 

gryzaki, otulacz i etui na chusteczki/pieluchy – Lassig

chusteczki – WaterWipes

 

 

 

 

 

 

otulacz – Aden+Anais

 

 

 

 

 

otulacz i maskotka jednorożec – Lassig

smoczek i zawieszka – Filibabba

 

Jeśli chodzi o fotelik to miał spełniać 3 wymogi: miał być idealne dopasowany do samochodu, z wysokimi ocenami w testach bezpieczeństwa oraz kompatybilny ze stelażem wózka (po dodaniu adapterów).

 

 

Po przymiarkach wybór padł na Cybex Cloud Z i-size w kolorze Deep Black, który wszystkie trzy podane przez nas warunki spełnia.

Co więcej fotelik można rozłożyć do pozycji leżącej (poza samochodem), co jest idealnym rozwiązaniem gdy nie chcemy zabierać ze sobą gondoli na krótki wyjazd. Zdecydowaliśmy się na fotelik bez bazy, gdyż co ciekawe ma on wtedy lepsze wyniki z testów bezpieczeństwa niż gdy był montowany na bazie. Chociaż nie ukrywam, że baza jest strasznie wygodna podczas użytkowania fotelika (łatwy montaż, możliwość obrotu).

 

 

 

 

Budka fotelika jest bardzo obszerna i wykonana z tkaniny z filtrem UVP50+. W zestawie znajduje się też regulowana wkładka dla noworodka do 60 cm wzrostu, która pozwala na uzyskanie niemal płaskiej pozycji, a co za tym idzie zmniejsza ryzyko problemów z oddychaniem.

 

 

 

 

 

 

 

Dokładną specyfikację wózka Easywalker Harvey2 znajdziecie TUTAJ

listę sklepów,w których jest on dostępny – TUTAJ

 

o foteliku przeczytacie więcej TUTAJ

 

 

 

bez kategorii, wyprawka
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam