welcome to our (doll)house

 

 

Siedzenie w domu z dwójką dzieci od kilku tygodni utwierdziło mnie tylko w przekonaniu jak trudno znaleźć zabawę czy też zabawkę, która zajmie na dłużej bez większych afer dwójkę rodzeństwa z dosyć dużą różnicą wieku. Jest kilka takich zabaw, które potrafią wciągnąć je na długie godziny. Ostatnio pokazywałam Wam warzywniak, który sprawuje się super właśnie w takim przypadku (KLIK).

Dziś chciałam pokazać Wam rzecz, od której zaczyna się nasz każdy (tak, KAŻDY) poranek, a do której dziewczyny wracają chętnie w ciągu dnia – domek dla lalek Little Dutch.

 

 

 

Domek jest dosyć duży, czyli jest wystarczająco miejsca do zabawy, ale nie jest bardzo głęboki, co umożliwia łatwe przechowywanie go. I powiedzmy sobie to szczerze – jest prześliczny! Te błękitne okiennice i detale takie jak doniczki z kwiatami pod oknami dodają mu niesamowitego uroku. Bardzo podoba mi się, że dach można zdjąć. Powstaje wtedy dodatkowy pokój, a dach może służyć jako podwórko, czyli dodatkowe miejsce do zabawy.

 

 

 

 

Do domku dołączonych jest kilka mebli i akcesoriów, ale prawdziwa zabawa zaczyna się po uzupełnieniu go o zestawy dodatkowe czyli pokój dziecięcy, pokój maluszka, zestaw kuchenny i zwierzaki domowe. W zestawach znajdziemy nie tylko figurki członków rodziny, meble i akcesoria, ale również naklejki. I to nie byle jakie! Z ich pomocą możemy stworzyć całkiem designerską chatę 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

Może zbliżający się niedługo Dzień Dziecka będzie świetną okazją na podarowanie właśnie takiej zabawki, która szybko się nie znudzi, rozwinie wyobraźnię i kreatywne myślenie,a do tego sprawi masę frajdy? 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

domek i zestawy do kupienia np TUTAJ

 

Więcej inspiracji prezentowych dla rodzeństwa z większą różnicą wieku pojawi się niedługo 🙂

pokój i półka z książkami, zabawki
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam