warzywniak #Janodnadzieńdziecka

 

Dzień dziecka coraz bliżej, więc temat prezentów wraca jak bumerang. I odwieczne pytanie: co podarować dzieciakom z taką różnicą wieku, by mogły razem fajnie spędzać czas? My w tym roku zdecydowaliśmy się podarować im (chociaż trochę przedwcześnie ;)) wspaniałą zabawę! Obie dziewczyny uwielbiają bawić się w odgrywanie ról, zakupy i zabawę w sklep, więc drewniany warzywniak Janod okazał się być dla nich strzałem w 10!

 

 

 

 

 

Zabawa w 'sklep’ nie tylko rozwija wyobraźnię, uczy liczenia, rozwija zdolności manualne. Uczy również odpowiednich zachowań w danej sytuacji, no i co najważniejsze – pozwala się świetnie bawić niezależnie od wieku 🙂

 

 

 

 

 

 

W zestawie ze straganem znajdziemy wiele potrzebnych do zabawy akcesoriów: warzywa, owoce, kasę z zestawem banknotów, wagę, papierowe torby na zakupy, pudełka imitujące produkty spożywcze oraz kilka innych 🙂

 

 

A kiedy już zrobimy odpowiednio duże zakupy, możemy pędzić z nimi do… kuchni (którą mogliście zobaczyć już w  TYM wpisie) !

Dziewczyny już dobrze wiedzą, co z tych produktów przygotować 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli Wasze dzieciaki też uwielbiają zabawę w odgrywanie ról i macie zamiar podarować im zabawkę, która nie znudzi się po kilku dniach i do której będą chętnie wracać to zerknijcie na ofertę Janod.

Psst… A jeśli tak jak ja lubicie niespodzianki to koniecznie zerknijcie TUTAJ – nie ma za co 😉

 

 

bez kategorii, zabawki
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam