hulaj noga!

Wiosnaaaa! Ostatnie cieplejsze dni pozwoliły skorzystać z pięknej pogody i… nowych sprzętów, które do tej pory testowaliśmy w domu 😉 Między innymi jeździka/hulajnogi austriackiej firmy Scoot&Ride. Mila jest trochę za mała, by dobrze radzić sobie na hulajnodze, a zakup samego jeździka wydawał się nam trochę bezsensowny. Więc kiedy na horyzoncie pojawiła się hulajnoga, która najpierw jest jeździkiem, a w ciągu kilku sekund zmienia się w hulajnogę wiedzieliśmy, że to jest to. Jeździk Highwaykick przeznaczony jest dla dzieci w wieku od roku do 20 kg 🙂 Posiada 3-stopniową regulację wysokości. Wyposażony jest w profilowane, wygodne siedzisko obite pianką. I mogę powiedzieć, że Mila pokochała go od pierwszego użycia.

 

Żeby przemienić jeździk w hulajnogę wystarczy kilka sekund. Odblokowujemy, przekręcamy siedzisko, przepinamy rączkę i… możemy śmigać 🙂

Trzeba się jeszcze tylko przekonać do noszenia kasku, ale mam nadzieję, że to niedługo nastąpi 🙂

Hulajnogę może używać dziecko do 50 kg i 118 cm wzrostu. Czyli nawet do 5-tego roku życia. Wysokość kierownicy jest regulowana w 3-stopniach.

 

A kiedy maluch się zmęczy, to starsza siostra już czeka zwarta i gotowa, żeby przejąć jej sprzęt! 😉 Milę wkładamy zatem do wózka, zmieniamy rączkę na aluminiową dla starszaków, wkładamy kask i lecimy dalej!

 

 

hulajnoga 3 w 1 – Scoot&Ride -> TUTAJ

kask – Janod

wózek – easywalker 

butki – Mrugała

gadżety, TESTY
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam