niania idealna – cz. II

Być może pamiętacie nasze poszukiwania niani idealnej (o tutaj -> KLIK) sprzed kilku miesięcy. Wszystko do tej pory było w jak najlepszym porządku, aż tu nagle… Lato, wieczór na tarasie i… brakujące 2 metry zasięgu, by móc cieszyć się takim dobrodziejstwem, jakim jest niania video. Więc gdy tylko w ofercie VTECH pojawiły się nowości, wiedziałam czego nam potrzeba 😉

Kilka tygodni temu trafiła do nas niania video, model BM4300 z nadajnikiem w kształcie.. mega słodkiej sówki! Niepozorny słodziak idealnie wpasowuje się w dziecięce pokoje!

 

Niania różni się trochę od tej, którą aktualnie posiadamy (BM3200) kilkoma szczegółami.

Najważniejszy z nich to przekątna i jakość obrazu odbiornika. Naprawdę, widać wielką różnicę w tym temacie. Dodatkowo świetną funkcją jest to, że jednostka główna może wyświetlać obraz z 4 nadajników. I to jednocześnie!

Model BM4300 został wyposażony w zoom cyfrowy – jeśli coś wydaje nam się podejrzane, lub po prostu nie widzimy co się dzieje, możemy przybliżyć obraz jednym przyciskiem 🙂  W tym modelu również występuje funkcja Talk-back, czyli komunikacja w dwie strony.

Z rzeczy które bardzo mi się podobają warto nadmienić łatwą regulację kąta nachylenia oraz możliwość montażu na ścianie.

 

 

 

 

W modelu BM4300 znajdziemy 9 różnych kołysanek i odgłosów (w poprzednim modelu było ich tylko 5 ;))

 

 

 

I niby szczególik, ale robi różnicę 😉 Możemy regulować kąt ustawienia odbiornika (z tyłu znajduje się ruchoma 'podstawka’)

 

więcej o tym modelu niani przeczytacie TUTAJ

niania do kupienia TUTAJ

 

gadżety, TESTY, wyprawka
, , ,

1 komentarz do "niania idealna – cz. II"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam