marzenia dwa.

Zaraz po urodzeniu małej eMki, duża powiedziała do nas, że ma dwa marzenia. Takie zwykłe, przyziemne. I o dziwo nie były to żadne zabawki. Poprosiła nas o łóżko piętrowe. No i baldachim, taki jak mają księżniczki. Więc jak tylko zaczęliśmy normalnie funkcjonować zaczęłam poszukiwania łóżka idealnego. Te, które podobało nam się najbardziej miało dwie wady: nie wchodziło pod skosy i kosztowało… 16 tyś zł 😛 Był nawet stolarz, który miał rozplanować nasze łóżko idealne, ale pokonały go właśnie nieszczęsne skosy, które są naszym największym problemem w obu sypialniach.

Później było ciężko znaleźć coś, co obu nam się spodoba. Ja szukałam czegoś klasyczego ( w stylu Ikea Kura), eMka zaś miała inne pomysły na nie (nie pytajcie ;)) Aż w końcu znalazłyśmy to. Dla mnie idealne – zwykłe, proste, bez udziwnień. Dla niej spełnienie marzeń – ze zjeżdżalnią!

A potem już poszło gładko. Z białym baldachimem Jollein byłyśmy jednomyślne, z wyborem koloru farby na ścianę też. Wzór sarenki Blanki od Bettys Wooden wybrałyśmy bez mrugnięcia okiem. Całości dopełnił napis i poduchy (niezastąpione Nuki & Radosna Fabryka). Miało być prosto, ale przytulnie – w sam raz do spania.

Zerknijcie na zdjęcia i dajcie znać czy nam się taki efekt osiągnąć udało 😉 Wszelkie sugestie czego Wam tutaj brakuje również mile widziane 😀

+

łóżko- allegro

baldachim – Jollein TU

stołek – UniqNest TU

sarenka Blanka – Bettys Wooden TU

napis- Letters Of Mine (IG lub Fb)

poduszka Super Girl – NUKI TU

poduszka Gwiazda – Radosna Fabryka

pokój i półka z książkami
, , ,

5 komentarzy do "marzenia dwa."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam