rok z Anex Cross : JESIEŃ

Minęły prawie 3 miesiące odkąd użytkujemy wózek Anex Cross. Był z nami prawie całą jesień, dlatego od tej pory roku zaczynamy.

Nasze pierwsze wrażenie, kiedy wózek do nas dotarł było bardzo pozytywne. I muszę powiedzieć, że na ten moment niewiele się zmieniło 🙂

Jeśli chodzi o właściwości jezdne – nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wózek jest zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Nawet eMka sobie nieźle z wożeniem siostry radzi. Na początku wydawał mi się dosyć sztywny, ale po włożeniu do niego dziecka to wrażenie znika. Co mnie bardzo zdziwiło – pomimo braku jakichś mega amortyzatorów wózek dobrze sobie radzi podczas spacerów nawet w cięższym terenie  (wiadomo, że na częste długie spacery po nierównościach warto jednak rozważyć zakup wózka z kołami terenowymi).

Składanie i rozkładanie wózka jest bardzo proste i szybkie, tak samo jak montaż fotelika czy gondolki. Gondolka wydaje się być bardzo wygodna i dosyć duża (chociaż Mila jak na swój wiek jest całkiem pokaźnych rozmiarów ;))

Tkanina budki (bardzo łatwa w utrzymaniu) jest faktycznie wodoodporna – tegoroczna (ups, już zeszłoroczna!) jesień niestety pozwoliła nam to dobrze  przetestować. Torba i plecak, które są dołączone do wózka sprawują się świetnie – są wygodne w użytkowaniu i pojemne. Do torby jest łatwy dostęp, co jest wielkim plusem.

Jedyne zastrzeżenie na ten moment – nie ma co ukrywać, że gondolka ze stelażem zajmuje dosyć dużo miejsca w bagażniku. Więc jeśli macie mniejszy samochód, a rozważacie zakup Crossa zerknijcie na wymiary wózka, czy aby na pewno się w nim zmieści 😉

W następnym poście 'wózkowym’ opiszę jak wózek sprawdził się w warunkach zimowych. Sama jestem ciekawa, czy coś się w naszej opinii na jego temat zmieni po przeprawach przez śnieg i błoto pośniegowe.

Jeśli macie jakieś pytania- piszcie w komentarzach. Postaram się jak najdokładniej odpowiedzieć.

A teraz kilka wspomnień z naszego jesiennego spaceru 🙂

img_3538-kopiowanie

img_3550-kopiowanie

img_3553-kopiowanie

img_3555-kopiowanie

img_3559-kopiowanie

img_3567-kopiowanie

img_3571-kopiowanie

img_3586-kopiowanie

 

To jak sprawuje się wózek możecie podglądać na bieżąco na naszym koncie na Instagramie – TUTAJ

unnamed1

unnamed2

unnamed3

 

unnamed5

unnamed6

nasze pierwsze wrażenia dotyczące wózka przeczytacie TUTAJ

więcej info o wózku Anex Cross – TUTAJ

TESTY, wyprawka
, , , ,

12 komentarzy do "rok z Anex Cross : JESIEŃ"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam