Little Dreamer

Zaczynam właśnie 39 tydzień ciąży, już ostatnia prosta i powitamy na świecie naszą młodszą córkę. Przed nami wielka niewiadoma. W głowie mnóstwo obaw i pytań o to,  jak to będzie, czy łatwo odnajdziemy się w nowych okolicznościach, jak Dziewczyny się z sobą dogadają… Czy mimo dużej różnicy wieku wytworzy się między nimi jakaś więź? Milion myśli na minutę. Ale i milion radości patrząc na to, co się wokół dzieje. Tak długo na to czekaliśmy.

Teraz spoglądając na pościel i akcesoria dla obu naszych Dziewczyn od NUKI z napisami Little & Big Sister, wiemy jedno – warto mieć marzenia i do nich dążyć. Mila była kiedyś właśnie takim marzeniem, na spełnienie którego dawali nam nikłe szanse. Nie dajcie sobie wmówić, że się nie da. Róbcie wszystko co w waszej mocy i wierzcie w to, że marzenia się spełniają.

eMka często mówi, że śnił się jej sen, jak to z małą Milą będzie – niedziwne, że w takiej pościeli są to same pozytywne i kolorowe sny <3 Trzymajcie kciuki, by właśnie tak było!

 

img_2717-kopiowanie

img_2719-kopiowanie

img_2710-kopiowanie

img_2722-kopiowanie

img_2723-kopiowanie

img_2726-kopiowanie

img_2731-kopiowanie

img_2733-kopiowanie

img_2728-kopiowanie

img_2740-kopiowanie

img_2736-kopiowanie

img_2742-kopiowanie

img_2735-kopiowanie

 

rewelacyjnej jakości, milusie pościele, poszewki, kołdry, kocyki, śliniaki, apaszki i czapki od NUKI  znajdziecie TUTAJ i TUTAJ

 

 

pokój i półka z książkami, wyprawka
, , ,

6 komentarzy do "Little Dreamer"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam