jesień z Jollein

To będzie piękna jesień, na którą niecierpliwie czekamy. To właśnie TEN czas, kiedy nareszcie poznamy nowego członka naszej rodziny. Dlatego chłodne poranki, owocujące śliwy i jabłonie oraz spadające liście cieszą nas w tym roku wyjątkowo mocno.

Wyjątkowo mocno cieszy mnie również to, że Mila swoje pierwsze dni spędzi w otoczeniu cudownych akcesoriów z jesiennej kolekcji nowej dla mnie marki – Jollein. Marka ta powstała w Holandii, a na polskim rynku działa od 2015 roku.   W jej ofercie znaleźć można cudownej jakości kocyki, śpiworki , maty do zabawy, ręczniki, otulacze oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Produkty utrzymane są w minimalistycznym klimacie, pastelowej kolorystyce, unisexowych wzorach (chmurki, romby, gwiazdki) i naprawdę są dopracowane w każdym calu.

Moje jesienne 'must have’ to ciepły śpiworek do fotelika samochodowego/gondolki z pięknym tkanym wzorem, dwustronny biało-szary kocyk w chmurki, który delikatnie otuli i ogrzeje w chłodniejsze dni, ciepły śpiworek do spania, w którym w razie potrzeby można odpiąć rękawki, oraz gruba mata do zabawy – świetnie izolująca Maluszka od podłogi, co w sezonie jesienno/zimowym jest ogromną zaletą.

Zerknijcie, co pojawiło się w nowej kolekcji i jak prezentuje się ona w jesiennym plenerze. Ja jestem oczarowana…

IMG_1750 (Kopiowanie)

IMG_1753 (Kopiowanie)

IMG_1743 (Kopiowanie)

IMG_1741 (Kopiowanie)

IMG_1781 (Kopiowanie)

IMG_1806 (Kopiowanie)

IMG_1834 (Kopiowanie)

IMG_1822 (Kopiowanie)

IMG_1813 (Kopiowanie)

IMG_1760 (Kopiowanie)

IMG_1738 (Kopiowanie)

 

śpiworki, mata do zabawy, kocyk – JOLLEIN

Wszystkie jesienne nowości marki możecie zobaczyć TUTAJ

wyprawka
, , ,

2 komentarzy do "jesień z Jollein"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam