wizytówka: MORINI

Młode firmy wyrastają na naszym rynku jak grzyby po deszczu. By nie pogubić się w ich gąszczu postanowiłam, że raz na jakiś czas będę prezentowała wizytówkę firmy, która jest dla mnie inspirująca. Dziś pierwszy wpis – wizytówka: torby MORINI.

Pamiętam, że kiedy eMka była mała szukałam torby, która nie wyglądałaby jak typowa torba na akcesoria dziecięce. Wzory i kolory, które były dostępne na rynku powalały i to wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niedawno przeglądając ofertę firmy MORINI zdałam sobie sprawę z tego, czego tak na prawdę szukałam. Torby praktyczne – mieszczące wszystko co potrzeba (z odpowiednią liczbą kieszeni zamykanych na suwak),  z podszewkami plamo i wodoodpornymi, super wykonane i na co najważniejsze – ładne to to, czego mi kilka lat temu brakowało. W ofercie firmy znajdziemy torby, które świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na dłuższe wyjazdy.

Zresztą sami zobaczcie!

torby-Morini-10

morini36

morini1

morini2

morini4

morini5

morini8

morini image-wnetrze-web003

morini9

torby-Morini-11

 

zdjęcia powyżej pochodzą od marki Morini

 

Ale to nie wszystko – Morini w swojej ofercie od niedawna ma też coś, co doceniam w tej chwili – kopertówki. Teraz, kiedy nie muszę ze sobą wynosić połowy domu, potrzebuję torebki, która pomieści to, co niezbędne – klucze, telefon, portfel i okulary przeciwsłoneczne… Skórzane z lnianą podszewką, pięknie wykonane i w idealnym rozmiarze. Brawo Morini!

Całą ofertę możecie przejrzeć na stronie internetowej -> TUTAJ

IMG_8649 (Kopiowanie)

IMG_8652 (Kopiowanie)

IMG_8657 (Kopiowanie)

IMG_8663 (Kopiowanie)

IMG_8664 (Kopiowanie)

 

 

 

 

gadżety
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam