sunny sunday

Nareszcie po wielu dniach szarugi pojawiło się słońce i wypełniło pokój eMki. Mogliśmy zatem zrobić zdjęcia kilku nowym detalom w pokoiku, ale również złapać te codzienne momenty. I to one pojawią się najpierw – zdjęcia z ostatniej słonecznej niedzieli. Czyli gdzieś tak pomiędzy 5 ml paracetamolu, a 2,5 ibuprofemu….

 

DSC07972 (Kopiowanie)

DSC07975 (Kopiowanie)

DSC07978 (Kopiowanie)

DSC07989 (Kopiowanie)

DSC07998 (Kopiowanie)

DSC07999 (Kopiowanie)

DSC08013 (Kopiowanie)

DSC08020 (Kopiowanie)

DSC08024 (Kopiowanie)

eMka:

koszulka – Next

jeansy – Reserved

spinka – kollale

kuferki, lampki króliki – pannaklara.pl

kapcie – dostępne tutaj -> Mrugała i stacjonarnie tutaj -> Tiny Shoe Store

P.s. Kapcie do niedawna były dla eMki w przedszkolu przedmiotem zbędnym. Codziennie odbierając Ją ten sam widok – eMka w skarpetkach, kapcie w kącie. Co więcej – ubierając kapcie rano słyszałam od Pań przedszkolanek : „Proszę nawet nie ubierać, i tak zaraz ściągnie…” Ja uparcie ubierałam, a Ona uparcie ściągała. Przetestowałyśmy chyba 90% dostępnych na polskim rynku kapci, już nawet na jakość i cenę nie zważając, z nadzieją że któreś podpasują.  I kiedy już odpuściłam – objawienie! Na Instagramie firmy Mrugała nowa zajawka. Będą kapcie. Skórzane. I tak oto kapcie Mrugała testujemy od dwóch tygodni. Są to jedyne  jak dotąd (a uwierzcie, że naprawdę było ich nie mało) kapcie, których eMka nie ściąga w przedszkolu, a przebywa w nim 8 godzin dziennie (aż Panie się nadziwić nie mogą :D)  Co więcej, po wyjściu z sali pakuje je do woreczka i… zabiera do domu 😛 Wykonanie świetne, wentylacja stopy idealna.

O jakości  materiałów chyba pisać nie muszę – skóra to to, co stopa lubi najbardziej 🙂 Teraz pozostaje doposażyć się w drugą parę, co by kursować miedzy domem a przedszkolem nie musiały 🙂

pokój i półka z książkami
, , , ,

6 komentarzy do "sunny sunday"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam