hotel przyjazny rodzinie – BESKID WYSPOWY

Odkąd w naszym życiu ( i podróżach) pojawiła się eMka zwracamy bardzo dużą uwagę na miejsce, w którym nocujemy. I coraz częściej widzimy, że bardzo ciężko jest znaleźć hotel idealny, który łączyłby świetny design wnętrz ze wszystkimi wygodami potrzebnymi na wyjeździe z dzieckiem. Rzadko też po raz drugi wracamy w to samo miejsce, gdyż chcemy posmakować czegoś nowego. Tym razem wróciliśmy i nie żałujemy. Hotel, w którym nocowaliśmy to Górski Raj. Znajduje się w Koninkach ok. 0,5 km od Kolei Linowej Tobołów. Hotel skradł serce mamy eMki tym, co oferuje dla dzieciaków. A oferuje wiele. Udogodnienia, o które możemy prosić (BEZPŁATNIE!) to:                                                                                                                                    

 • Łóżeczko i pościel dla małego dziecka 
 • Dodatkowe poduszki i koce 
 • Podgrzewacz do butelek
 • Czajnik bezprzewodowy
 • Zabezpieczenia kontaktów
 • Plastikowe naczynia i sztućce
 • Nocnik
 • Wanienkę do kąpieli
 • Dodatkowe ręczniki
 • Podest łazienkowy 
 • Miskę do prania
 • Matę antypoślizgową pod prysznicem lub w wannie   
Przemiłe panie w recepcji chętnie udzielą nam także informacji w sprawie numeru telefonu do lekarza, czy też najbliższej apteki. Możemy tam również zamówić opiekunkę dla dziecka, a także skorzystać z apteczki lub przewijaka.
 
 
Restauracja w Górskim Raju jest również bardzo przyjazna dzieciom – dziecięce menu z kolorowanką, jednorazowy śliniak podany do literkowej zupki pomidorowej <3, a także kącik zabaw sprawia, że rodzice eMki mogą w spokoju skonsumować swój posiłek, co zdarza się baardzo rzadko 😉 No i ciepłe mleko podane do stolika podczas śniadania, które  za sprawą pana kelnera pojawiało się gdy tylko eMka zdecydowała, że dziś znów poprosi o płatki – bezcenne! 😉 Można również podgrzać zupki/mleko w podgrzewaczu oraz skorzystać z plastikowych sztućców.
Dodatkowo w hotelu znajduje się kącik zabaw dla młodszych dzieci i sala, w której można pograć w Xboxa (odpłatnie) w razie niepogody. No i coś, co eMka kocha najbardziej – basen. Dla rodziców także sauna fińska oraz jakuzzi. Warto pytać o pakiety, wtedy najczęściej tzw Centrum Rekreacji jest w cenie pokoju.
Na zewnątrz znajduje się także mały placyk zabaw.
Podczas naszego pobytu zorganizowano dla dzieciaków pogadankę na temat zwierząt żyjących w Gorczańskim Parku Narodowym. Niestety pogoda była tak piękna i słoneczna, że tylko eMka się na nią wybrała i odpuścić nie chciała 😉 Na szczęście książka o zwierzętach sprawę załatwiła i my również mogliśmy się na spacer wybrać 🙂


Biorąc powyższe pod uwagę polecamy wszystkim serdecznie i wiemy, że znów tam wrócimy. A jeśli do tego dołożymy cudowne widoki, czystość na najwyższym poziomie i prawie pusty bagażnik (dla eMki zabieramy tylko ubrania i kosmetyki!) to Górski Raj, pomimo stylistyki, która nie do końca wpisuje się w nasze klimaty, staje się naszym hotelem idealnym.

P.s. Do 15.12 obowiązuje pakiet, z którego my również skorzystaliśmy – 'Złota Jesień’. Dostajemy 3 noclegi ze śniadaniami w cenie 2 oraz nielimitowany dostęp do Centrum Rekreacji!

                                                         

eMka podróżuje
,

4 komentarzy do "hotel przyjazny rodzinie – BESKID WYSPOWY"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam