oddychaj głęboko

 

Siedzimy w domu jak na akcję #zostańwdomu przystało. Ale nie znaczy to, że nie chcielibyśmy pooddychać świeżym powietrzem – to teraz jedyne, o czym marzymy! Zaopatrując się w ultradźwiękowy nawilżacz Beaba nie miałam pojęcia, że niedługo tak bardzo docenimy jego zalety. Wszak nawilżacz ten nie tylko nawilża powietrze, ale również je odświeża. Do tego jego design – stonowane kolory sprawiają, że prezentuje się świetnie w każdym pomieszczeniu od pokoju dziecięcego, poprzez salon i na sypialni rodziców kończąc. Nawilżanie powietrza przy małych dzieciach jest dla nas bardzo ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również latem, kiedy to suche powietrze wpada do domu razem z drobinkami kurzu. No i jeszcze sprawa chorób – nawilżenie powietrza ułatwia oddychanie przy każdej infekcji górnych dróg oddechowych. Dlatego nie wyobrażam sobie życia bez nawilżacza.

Na razie testujemy go w pokoju dziewczyn, ale docelowo będzie w kąciku Mii (po narodzinach Mili jego parowy poprzednik sprawdził się świetnie o czym możecie przeczytać TUTAJ).

 

 

 

 

 

 

Nawilżacz jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze – jak widać radzi sobie z nim 3-letnia Mila 😉 Posiada 2 przyciski: włącznik oraz regulację ilości wydzielanej zimnej pary (2 stopnie). A do tego jest tak cichy, że gdyby nie wydzielana para to zastanawiałabym się czy w ogóle działa 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nawilżacz pomaga nam utrzymać dobrą jakość powietrza w mieszkaniu, za to  zestawy kreatywnye Janod pomagają nam się nie nudzić 🙂 Mila na zdjęciach akurat użytkuje TEN przeznaczony dla dzieci od 4 lat.

 

Więcej o technicznych szczegółach nawilżacza przeczytacie na stronie Beaba -> klik

Zestawy kreatywne Janod kupicie np w sklepie Edukatorek

Nawilżacz jest dostępny np TUTAJ

 

 

gadżety, TESTY, wyprawka
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam