stop zwisającym nogom czyli słów kilka o KneeGuardKids

 

Jeśli śledzicie nasz profil na  Instagramie  to pewnie wiecie, że jestem fanką podróżowania. I nie ważne czy to wypad za miasto, czy dalsza podróż, najważniejsze że w drodze 🙂 Mamy to szczęście, że nasze dziewczyny od urodzenia akceptują wszystkie środki transportu i dotychczas wydawało nam się, że kilkunastogodzinna jazda samochodem nie stanowi dla nich żadnego problemu. Jeśli trochę przyjrzycie się naszym wpisom na temat podróżowania, to zawsze robimy wszystko, by przebiegała ona dla nich i dla nas jak najbardziej komfortowo. Ale to bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego nie tylko wybieramy foteliki, które dobrze przeszły testy ale również szukamy innych gadżetów, które to bezpieczeństwo w samochodzie zwiększą.

Dziś chciałabym pokazać nie tyle gadżet, co moim zdaniem must-have w każdym samochodzie. Ile razy słyszeliście, że drętwieją nogi? Ile razy widzieliście jak maluch szuka odpowiedniej pozycji? Krzyżuje nogi na foteliku, kładzie na fotel kierowcy, wykrzywia gdzieś w bok? Zastanawialiście się dlaczego? Bo my wiele razy widzieliśmy taką sytuację, ale nigdy nie wpadliśmy na to, o co im chodzi. A chodzi o… zwisające nogi! A raczej brak podparcia dla nich. Wyobraźcie sobie, że sami siedzicie na krześle z dyndającymi nogami. Na samą myśl jest mi niewygodnie… Ucisk na kończyny wywołuje problemy z krążeniem krwi wywołuje problemy z krążeniem, a co za tym idzie ból i drętwienie. Do tego dochodzi nieustanne napięcie mięśni.

Ale ale! Znaleźliśmy na to rozwiązanie ( i nie mówimy tu o kartonach czy walizkach wkładanych pod stopy dziecka, które w razie wypadku są mega niebezpieczeństwem dla wszystkich pasażerów). Podczas ostatniej podróży do Włoch towarzyszył  nam podnóżek KneeGuardKids.I powiem Wam jedno – to był strzał w 10. Dziewczyny, pomimo tego że na początku dalej kombinowały z nogami i musiały się do niego przyzwyczaić same stwierdziły po powrocie, że nie chcą już bez podnóżka jeździć. Pokonaliśmy z nim ponad 3000 km, więc zaliczył solidne testy. Podnóżek posiada również rekomendację osiemgwiazdek.pl,a to mówi samo za siebie.

 

 

 

Podnóżek nadaje się dla dzieci do 9 roku życia i pasuje do prawie każdego fotelika montowanego przodem do kierunku jazdy (ważne, żeby był to fotelik bez tzw 'nogi’ podpierającej). Montaż fotelika przebiega na dwa sposoby: dla dzieci do trzech lat podnóżek montuję się tak, by platforma ustawiona była na najwyższym poziomie i pod odpowiednim kątem nachylenia. Co ważne podnóżek nie ogranicza możliwości pochylenia fotelika do spania.  Dla starszych dzieci reguluje wysokość podnóżka poprzez podniesienie lub obniżenie platformy. Montaż jest bardzo szybki i bezproblemowy. Podnóżek sprawdza się nie tylko przy dalszych podróżach, ale jest też niezastąpiony przy codziennym użytkowaniu (statystyki pokazują, że to właśnie przy codziennym użytkowaniu samochodu w mieście zdarza się najwięcej kolizji i stłuczek).

 

 

 

 

 

Więcej info odnośnie podnóżka KneeGuardsKids  znajdziecie TUTAJ

Instrukcja montażu podnóżka – TUTAJ

A tutaj kupicie podnóżek z darmową dostawą -> KLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eMka podróżuje, gadżety, TESTY
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam