włóż różowe okulary

 

Szukając okularów przeciwsłonecznych dla dziewczyn na zbliżający się sezon wiosenno-letni przejrzałam asortyment chyba wszystkich dostępnych na polskim rynku firm. I owszem, kilka z nich wpadło mi w oko, ale żadne nie zachwyciły. Do momentu, kiedy wpadłam na okulary francuskiej marki  Ki ET LA. Powaliła mnie różnorodność wzorów i kolorów!

 

 

Okulary Ki ET LA występują w kilku rozmiarach (0-18 mcy, 12-30 mcy, 2-4 lata, 4-6 i 6-9 lat) więc mamy pewność, że dopasujemy je idealnie do naszych dzieci. Dla najstarszych dzieci okulary występują w 3 modelach (okrągłe, kocie oczy oraz awiatory).

Ale ale, nie samym designem (chociaż bardzo ładnym) żyje człowiek 😉 To co najistotniejsze to to, że pochłaniają one 100 % szkodliwego promieniowania UVA, UVB i UVC. Przyciemnienie okularów zależne jest od wieku – w okularach dla maluchów jest ono największe (kategoria 4), dla starszaków mniejsze ale dalej wysokie (kategoria 3).

 

 

Hitem dla mnie jest to, że okulary dla maluchów… nie posiadają zawiasów! W związku z tym są mega elastyczne i wręcz niemożliwe do złamania. Dodatkowo posiadają z tyłu odpinaną gumkę, by dobrze się trzymały na główce dziecka.

 

 

W opakowaniu poza samymi okularami znajdziemy miękkie etui, które służy również za szmatkę do czyszczenia okularów. No i to tekturowe opakowanie! Już znalazłyśmy dla niego kilkanaście zastosowań!

 

 

Wybierając okulary dla dziewczyn sugerowałam się oczywiście ich wiekiem. Maja postawiła na czarne, okrągłe, klasyczne z niebieskim refleksem czyli model Rozz oraz model Pizz -awiatorki w szalonych kolorach. Mila zaś wybrała okularki odpowiednie dla jej wieku, czyli Jokala w kolorze marshmallow. A wybór do łatwych nie należał – okulary występują w kilku pięknych kolorach.

Zobaczcie jak prezentują się w akcji 😀 Pierwsze testy za nami, jak widać obie użytkowniczki zadowolone na maxa! Niedługo przetestujemy je w innych okolicznościach przyrody i przy zdecydowanie mocniejszym słońcu. Z pewnością damy znać jak się sprawowały 🙂

 

Wszystkie modele i wersje kolorystyczne okularów Ki ET LA znajdziecie w sklepie    Ecobobo KLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eMka podróżuje, gadżety, TESTY
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam