łóżko na miarę szyte

 

Należę do osób, które bardzo szybko nudzą się meblami czy innymi elementami wyposażenia wnętrz i uwielbiają wszelakie remonty. Nie pytajcie ile razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy przestawiałam meble w naszym domu czy też zmieniałam koncepcję dotyczącą kolorów ścian w pokojach dziewczyn 😉 I dlatego kiedy Maja z mapetit przedstawiła mi swój pomysł na łóżko pomyślałam: 'przecież to jest genialne!’ i od razu pożałowałam, że to nie ja pierwsza na niego wpadłam 😉 Ściana za łóżkiem eMki nie musiałaby być wtedy przemalowywana jakiś milion razy. Ale może po kolei. Łóżka mapetit to łóżka (są dwa modele!) z wymiennymi tapicerkami. Więcej – z BANALNIE wymienianymi tapicerkami. Więc bez problemu (czyt. proszenia Męża) można zrobić szybki remoncik 😀  Po prostu ciągniemy w górę pierwszą tapicerkę, a na jej miejsce wsuwamy drugą.Voi!

 

 

Do wyboru na ten moment jest 5 kolorów i modeli tapicerek. Różnią się one kształtem i typem przeszyć. Możemy więc zamówić sobie łóżko szyte na miarę naszych potrzeb czy upodobań.

Ale tapicerki pełnią role nie tylko wizualną, lecz również i praktyczną – no kto lubi spać przy ziemnej ścianie? Mięciutki przytulny welur zmienia postać rzeczy 🙂

 

W tym poście chciałam Wam pokazać nie tylko jak prezentuje się łóżko z różnymi tapicerkami, ale również jak za pomocą kilku dodatków zmienić wygląd pokoju w kilka chwil, bez wielkich remontów. A kiedy znudzą nam się kolory albo potrzebujemy chwili na przemyślenie nowej koncepcji pokoju możemy wyciągnąć tapicerkę. Łóżko bez niej prezentuje się równie ładnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No i na koniec pojawił się największy dylemat: która tapicerka ma zostać z nami na początek?? Moim typem była musztardowa, ale eMka inny typ miała <3 A Wy który wybralibyście dla siebie?

 

Oba modele łóżek, dostępne rodzaje tapicerek, wymiary oraz ceny możecie podejrzeć na www.mapetit.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

łóżko – mapetit.pl

poduchy, materac, łapacze radości – Radosna Fabryka <3

tabliczki – Letters Of Mine

pokój i półka z książkami, TESTY
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Twój komentarz:

*


Protected by WP Anti Spam